Mieszkańcy naszej wioski uczestniczyli w Chociwelskiej Wiośnie 2010 i zawodach pożarniczych w Dobrzanach

Międzygminne zawody sportowo - pożarnicze w Dobrzanach 29.05.2010 r.


29 maja strażacy z OSP Długie uczestniczyli w międzygminnych zawodach sportowo – pożarniczych w Dobrzanach. Najlepiej z jednostek naszej gminy wypadła ekipa z Brodu, która zajęła piąte miejsce. W zawodach uczestniczyły sekcje Ochotniczych Straży Pożanych z Gmin Chociwel, Ińsko, Suchań, Dobrzany. Łącznie startowało 12 sekcji.

I miejsce zajęła sekcja OSP Suchań

II miejsce OSP Wapnica

III miejsce OSP Dobrzany

 

"Chociwelska Wiosna" 2010


Wśród zorganizowanych zawodów, konkursów angażujących społeczności lokalne gmin Lokalnej Grupy Działania WIR znalazły się między innymi: międzygminny konkurs piosenki szkolnej, międzygminny turniej wsi, który po raz pierwszy obejmował sołectwa z poza Gminy Chociwel, międzygminny turniej piłki nożnej, międzygminny turniej piłki siatkowej. Zostały zorganizowane wystawy, na których koła gospodyń z gmin LGD, zaprezentowały walory kulturowe, przyrodnicze, a także lokalne produkty gmin LGD WIR. Wśród atrakcji dla mieszkańców i przybyłych gości z obszaru LGD znalazły się koncerty zespołów muzycznych min.: Thomasa Grotto, zespołu Tabu, a także kilku zespołów występujących w ramach II Złotu Zespołów Muzyki Tanecznej. Największym wydarzeniem były zawody Pucharu Polski Strong Man, w których wystąpili najsilniejsi polscy mężczyźni.

 

Dodaj komentarz


 

Informacja o stronie

Internetowa strona wioski Długie  to zebrane w jednym miejscu  informacje na temat tej miejscowości. Proszę o udostępnianie różnych materiałów, które służyć by mogły rozbudowie serwisu i wzbogaceniu wiedzy o  wiosce. Wszelkie informacje proszę nadsyłać na adres zamieszczony w kontaktach. Serwis istnieje w sieci od 2007 roku. Od kwietnia 2019 r.  w nowej odsłonie. Administrator i twórca strony Grzegorz Bera.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.

szukaj

Odwiedziło nas

Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
Wszystkie
137
812
137
17435
106968
2019-07-22
team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
team10
team11
team12
Back to Top