Gminne Dni Strażaka 2014 w Lisowie

OSP Długie uczestniczyła 3 maja w gminnych obchodach Dnia Strażaka, które w tym roku zorganizowane zostały w Lisowie.W obchodach udział wzięli Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa, Radna Sejmiku Wojewódzkiego Beata Radziszewska, Radny Powiatowy Dariusz Działkowicz, Proboszcz parafii Chociwel Piotr Kurzaj, strażacy z Gminy Wackerow z Burmistrzem Manfredem Heringiem , radni Rady Miejskiej w Chociwlu, sołtysi gminy Chociwel.

W trakcie uroczystości dokonano otwarcia nowej, wybudowanej w czynie społecznym przez strażaków z Lisowa remizy OSP.Przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Chociwla Ewa Ludwińska, były Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP Henryk Walasek, Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego Adolf Lisek, Prezes OSP Lisowo Adam Konieczny, Naczelnik OSP Lisowo Grzegorz Jakubowski.

Dodaj komentarz


 

Informacja o stronie

Internetowa strona wioski Długie  to zebrane w jednym miejscu  informacje na temat tej miejscowości. Proszę o udostępnianie różnych materiałów, które służyć by mogły rozbudowie serwisu i wzbogaceniu wiedzy o  wiosce. Wszelkie informacje proszę nadsyłać na adres zamieszczony w kontaktach. Serwis istnieje w sieci od 2007 roku. Od kwietnia 2019 r.  w nowej odsłonie. Administrator i twórca strony Grzegorz Bera.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.

szukaj

Odwiedziło nas

Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
Wszystkie
2979
4632
2979
76566
1752299
2022-09-26
team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
team10
team11
team12
Back to Top