Zaśmiecony las i cmentarz w Długiem

Trochę trudny temat, ale chcę też i na takie sprawy zwrócić uwagę.
Firma, która wylewała w czerwcu nową płytę betonową musiała usunąć całkowicie tą starą. Tego usuniętego betonu była spora ilość i został on wywieziony do lasu w okolice wieży telefonii komórkowej. Sprawa zaśmiecenia lasu prawdopodobnie została poruszona już na sesji Rady Gminy w Chociwlu.

Drugi temat to wysypisko odpadów po starych zdemontowanych pomnikach. Wysypiskiem tym powoli staje się sam cmentarz.

Na dodatek te pozostałości po starych wymienianych pomnikach lub też rozbieranych stanowią wielkie zagrożenie dla dzieci, które to jak wiadomo lubią skakać po murku.
Proszę zobaczyć na ostatnie zdjęcie, na którym to widać wystające pręty z płyt stojących przy samym murku. Wystarczy że jakieś dziecko tam skoczy i będzie dramat.

Wpis z 26 czerwca 2014 r.

Add comment


 

Informacja o stronie

Internetowa strona wioski Długie  to zebrane w jednym miejscu  informacje na temat tej miejscowości. Proszę o udostępnianie różnych materiałów, które służyć by mogły rozbudowie serwisu i wzbogaceniu wiedzy o  wiosce. Wszelkie informacje proszę nadsyłać na adres zamieszczony w kontaktach. Serwis istnieje w sieci od 2007 roku. Od kwietnia 2019 r.  w nowej odsłonie. Administrator i twórca strony Grzegorz Bera.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.

szukaj

Odwiedziło nas

Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
Wszystkie
494
2038
2532
30468
1642877
2022-08-16
team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
team10
team11
team12
Back to Top