Powiatowe Zawody Pożarnicze - Marianowo 2011

25 czerwca 2011r. drużyna OSP Długie uczestniczyła w zwodach pożarniczych OSP powiatu stargardzkiego w Marianowie. Rywalizowało 18 drużyn. Zawody zostały zorganizowane przez Komendę Powiatową PSP w Stargardzie, Starostwo Powiatowe i Urząd Gminy w Marianowie.


Sportowe zmagania zawodników w dwóch konkurencjach - sztafecie pożarniczej 7 x 50m z przeszkodami i w ćwiczeniu bojowym, obserwowali zaproszeni goście , Poseł na Sejm RP Sławomir Preiss, Starosta Stargardzki Waldemar Gil, Członek Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP dh. Stanisław Kopeć, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin powiatu stargardzkiego.


Tytuł najlepszej drużyny w zawodach sportowo-pożarniczych drugi raz z rzędu wywalczyła jednostka z Wapnicy osiągając czas w ćwiczeniu bojowym 37,58 s. i w sztafecie 57,51s, drugie miejsce zajęła drużyna z Witkowa, natomiast trzecie ze Starej Dąbrowy.

Nasza jednostka pomimo wylosowania numeru startowego 1 - zajęła w zawodach 14 miejsce, z czasem w ćwiczeniu bojowym 51,20 s. i w sztafecie 71,55 s.

Losowanie numerów startowych - OSP Długie nr 1Materiał video z zawodów !!!W zawodach wzięła też udział druga jednostka z naszej gminy, OSP Bród zajmując 15 miejsce. W pokazowj rywalizacji w konkurencji bojowej zaprezentowały się jednostki strażaków z Niemiec.

Nagrody i dyplomy dla jednostek biorących udział w zawodach ufundował Starosta Stargardzki.

 

Add comment


 

Informacja o stronie

Internetowa strona wioski Długie  to zebrane w jednym miejscu  informacje na temat tej miejscowości. Proszę o udostępnianie różnych materiałów, które służyć by mogły rozbudowie serwisu i wzbogaceniu wiedzy o  wiosce. Wszelkie informacje proszę nadsyłać na adres zamieszczony w kontaktach. Serwis istnieje w sieci od 2007 roku. Od kwietnia 2019 r.  w nowej odsłonie. Administrator i twórca strony Grzegorz Bera.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.

szukaj

Odwiedziło nas

Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
Wszystkie
551
1575
8700
30816
1464377
2022-05-20
team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
team10
team11
team12
Back to Top