Medale Prezydenta Polski z okazji Złotych Godów

W tym roku w naszj gminie Złote Gody świętowało 5 par, które zawarły związek małżeński w 1961r. Z tej okazji Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej nadał medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.
50 rocznicę pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo:


Regina i Antoni Pierzchalscy z Chociwla
Krystyna i Piotr Łyp ze Starzyc
Władysława i Józef Waśko z Chociwla

Stanisława i Adam Zalewscy z Długiego

Stanisława i Jan Michalcowie z Długiego

Złote Gody - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale i ich rodzin, przyjaciół. 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego to przypadek nie tak często spotykany. Wielkie są więc – szacunek i uznanie z jakim nasze państwo, całe społeczeństwo otacza takie małżeństwa.
Jednym z dowodów tego są medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Aktu dekoracji dokonała Burmistrz Chociwla Pani Ewa Ludwińska. Jubilaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, kwiaty i podarunki. Pani Burmistrz złożyła wszystkim życzenia długich i szczęśliwych lat życia, dużo zdrowia oraz zadowolenia w dalszym wspólnym życiu. Są to niezapomniane chwile, którym towarzyszy zawsze wzruszenie, radość i wspomnienia ze wspólnie przeżytych lat.

Wpis z 14 pażdzernika 2011 r.

Add comment


 

Informacja o stronie

Internetowa strona wioski Długie  to zebrane w jednym miejscu  informacje na temat tej miejscowości. Proszę o udostępnianie różnych materiałów, które służyć by mogły rozbudowie serwisu i wzbogaceniu wiedzy o  wiosce. Wszelkie informacje proszę nadsyłać na adres zamieszczony w kontaktach. Serwis istnieje w sieci od 2007 roku. Od kwietnia 2019 r.  w nowej odsłonie. Administrator i twórca strony Grzegorz Bera.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.

szukaj

Odwiedziło nas

Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
Wszystkie
602
1575
8751
30867
1464428
2022-05-20
team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
team10
team11
team12
Back to Top